Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1200320
Ib Kofod Larsen
(Född 1921)
Ib kofod larsen, fÅtÖlj, "kandidaten", ope, 1960-tal.

IB KOFOD LARSEN, FÅTÖLJ, "Kandidaten", OPE, 1960-tal.

Stomme av teak, lösa plymåer. Sitthöjd ca 42 cm.

Smärre slitage. Torkad stoppning.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK