Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1200555
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.

Serveringsvagn av gulmetall med skivor av laminat. Längd 63, bredd 45, höjd 66 cm.

Smärre slitage, repor, märken, bucklor. Smärre kantlagning.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
2 500 SEK