Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Klockor & Ur Armbandsur
1201106
MOVADO, armbandsur, 31 mm.
Movado, armbandsur, 31 mm.
Movado, armbandsur, 31 mm.
Movado, armbandsur, 31 mm.

14K guld, manuell, plexiglas, läderband.

Caliber 75. Boettnr. 193.

Smärre slitage. Repor i glaset. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Utropspris
3 000 SEK