Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Contemporary
1201125
Carouschka Streijffert
(Född 1955)
Carouschka streijffert, blandteknik och collage på kartong, signerad och daterad 98.

CAROUSCHKA STREIJFFERT, blandteknik och collage på kartong, signerad och daterad 98.

Utförd 1998. 284 x 180 x 7 cm inkl ram.

Ej examinerad ur ram. Förefaller att vara i gott skick. Veck m.m enligt konstnärens intention. repor och slitage, nagg, på plexi.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - B6
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

10 000
953
1 033
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
10 feb 8:06
10 000 SEK
9 feb 19:13
2 200 SEK
9 feb 14:18
2 000 SEK
8 feb 21:57
1 500 SEK
3 feb 18:10
1 000 SEK