Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Design Möbler
1201133
Isamu Noguchi
(1904-1998)
Isamu noguchi, soffbord, vitra.

ISAMU NOGUCHI, soffbord, Vitra.

Lös skiva av glas med etsad signatur. Benställning av ask. Längd 128. Bredd 93. Höjd 40 cm.

Obetydligt ytslitage, några repor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
8 000 SEK