Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1201790
SKÅP, funkis, 1930/40-tal.
SkÅp, funkis, 1930/40-tal.
SkÅp, funkis, 1930/40-tal.
SkÅp, funkis, 1930/40-tal.
SkÅp, funkis, 1930/40-tal.

Skåp fanerad med mörkbetsad björk. Hyll- och lådinredning. Bredd 122, djup 42, höjd 118 cm. Nyckel finns.

Repor. Fanerskador i bakkant.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK