Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1201819
SATSBORD, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.

Teak och teakfaner. Det större bordets längd 64,5. Bredd 37,5. Höjd 54 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I3
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 8 timmar
1 100
104
115
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
22 jan 8:17
1 100 SEK
21 jan 22:16
1 000 SEK
19 jan 20:11
900 SEK
19 jan 10:43
750 SEK
16 jan 12:41
600 SEK