Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1201831
Balenciaga Motocross City Väska.
Balenciaga motocross city väska.

Handväska / axelväska i rött läder med avtagbar axelrem. Dubbeldragkedja. En ytterficka med dragkedja, en innerficka med dragkedja. Sminkspegel i band. På numrerad etikett "BALENCIAGA PARIS", "made in italy". Dustbag.
Bredd 36 cm, höjd 24 cm.

Sedvanligt slitage. Helhetsintrycket är gott.

Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Utropspris
450 EUR