Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1201910
AINI SUOMI, RYA, för Sylvi Salonen, Finland 1960-tal. Ca 168x111 cm.
Aini suomi, rya, för sylvi salonen, finland 1960-tal. ca 168x111 cm.

"Helmikuu" (Februari).

Smärre slitage.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
300 EUR