Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Silver Bestick
1202336
KNIVAR, 12 stycken, silver, Gerusim Mitrofanov, Moskva 1908-1917.
Knivar, 12 stycken, silver, gerusim mitrofanov, moskva 1908-1917.

Knivar med ägarmonogram. Längd 18 cm vardera. Totalvikt ca 467 gram.

Ägarmonogram. Slitage, repor.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
3 000 SEK