Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1202363
Gucci
(Född 1921)
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.

GUCCI, väska.

Svart skinn med detaljer i gulmetall. Invändigt fodrad med rött skinn. Tre fack, varav ett med dragkedja. Märkt "GUCCI MADE IN ITALY". 24 x 18 cm.

Ställvis slitage. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK