Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Belysning Taklampor
1202499
TAKLAMPA, Italien, 1900-talets andra hälft.
Taklampa, italien, 1900-talets andra hälft.

Fem klotformade hängande kupor i vitt glas med mässingsstomme. Svart plafond mot tak. Höjd ca 82 cm.

Bruksslitage. Smärre märke på mässing. Ej funktionstestad.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Utropspris
3 000 SEK