Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Konstglas
1202600
Timo Sarpaneva
(1926-2006)
Timo sarpaneva, ljusstakar, 9 st, glas, "arkipelago", iittala.

TIMO SARPANEVA, ljusstakar, 9 st, glas, "Arkipelago", Iittala.

Olika modell och höjd 7-25 cm.

Smärre slitage. Repor.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK