Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Skåp & Byråar
1203635
SKÅP, omkring år 1900.
SkÅp, omkring år 1900.
SkÅp, omkring år 1900.
SkÅp, omkring år 1900.
SkÅp, omkring år 1900.

Skuren dekor, delvis genombruten. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 122. Djup 36. Höjd 107,5 cm.

Slitage. Torrsprickor. Repor. Märken. Nyckel saknas.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
4 000 SEK