Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1203752
Richard Mortensen
(1910-1993)
Richard mortensen, färgserigrafi, signerad och numrerad hc.

RICHARD MORTENSEN, färgserigrafi, signerad och numrerad HC.

"Peinture cinétique polychrome". Bladstorlek ca 124 x 121 cm.

Oramad. Veck.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I208
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK