Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1203942
Fernandez Arman
(1928-2005)
Fernandez arman, färglitografier 2 st, signerade och numrerade 36/150 o 59/150.

FERNANDEZ ARMAN, färglitografier 2 st, signerade och numrerade 36/150 o 59/150

Komposition med instrument. Bild 35 x 34 cm.

Smärre slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK