Diverse Övrigt
1204021
ARKADSPEL, Mortal Kombat, 2000-tal.
Arkadspel, mortal kombat, 2000-tal.

Bredd 71. Djup 68. Höjd 172 cm. 2000 spel. Äldre arkadspel som renoverats och digitaliserats på 2000-talet. Nyckel finns.

Ej funktionstestad.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Utropspris
15 000 SEK