Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1204454
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska, "sac alize".

LOUIS VUITTON, väska, "Sac Alize".

Resväska i monogramcanvas med detaljer i läder. Handtag och detaljer i läder. Två avdelningar varje med dubbeldragkedja. Ena fodrad med beige canvas, stort fack invändigt. Andra fodrad med brunt läder med några mindre fack invändigt."LOUIS VUITTON PARIS made in France", samt invändigt numrerad (1992). 45 x 38 x 18 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F5
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
7 000 SEK