Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Belysning Taklampor
1204574
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Taklampa, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing med 6 st kupor i opakt glas. Höjd 57 cm. Diameter 53 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Utropspris
3 000 SEK