Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

1205258
FIGURGRUPP, porslin. Norra Europa, 1900-talets första hälft.
Figurgrupp, porslin. norra europa, 1900-talets första hälft.

Polykromt bemålad, med motiv av figurpar under träd. Höjd 25,5 cm.

Skador.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
2 500 SEK