Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1206505
Chanel
(Född 1910)
Chanel, "jumbo double flap bag", 2010-2011.

CHANEL, "Jumbo Double Flap Bag", 2010-2011

Axelremsväska i quiltat svart lammskinn med fodret i burgundyfärgat läder. Axelrem och detaljer i vitmetall. Fem innerfickor, varav en dragkedjeförsedd. Ett ytterfack. Numrerad med äkthetscertifikat och dustbag, i originalkartong. Längd 30 cm, höjd 20 cm, bredd 9 cm.

Ställvis slitage. Repor. Nötta kanter.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L21
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 4 timmar
22 000
2 078
2 250
Utropspris
28 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 23 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (11 bud)
23 feb 22:22
22 000 SEK
21 feb 13:14
21 000 SEK
20 feb 22:21
20 000 SEK
20 feb 12:52
18 000 SEK
20 feb 8:29
17 500 SEK