Design Övrigt
1206669
TAKLAMPA, 1930/40-tal, mässing.
Taklampa, 1930/40-tal, mässing.

6 ljuspunkter. Höjd ca 100, diameter 58 cm.

Slitage. Patina. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK