Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Diverse Övrigt
1206715
RAMAR, 4 st, mässing, sent 1800-tal.
Ramar, 4 st, mässing, sent 1800-tal.

Två ovala och två runda. Krönta med lagerkransar. Höjd 12 och 13 cm. Diameter 8 cm.

Åldersrelaterat slitage. Några bucklor.

Slutpris
1 800
172
186
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
11 feb 15:18
1 800 SEK
11 feb 8:58
1 500 SEK
11 feb 7:20
600 SEK
6 feb 11:12
300 SEK