Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1206817
UTSTÄLLNINGSAFFISCH, serigrafi, numrerad 274/500.
UtstÄllningsaffisch, serigrafi, numrerad 274/500.

Eemil Halonen 1875-1975, Halosten Museosäätiö Lapinlahti. Bild Martti Kirjavainen Järvenpään Kameraseura. Tryck Pintakos Helsingfors. 73 x 52 cm.

Åldersrelaterat slitage. Vågigt papper. Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 17 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 30 EUR. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)