Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1207896
Pauli Blomstedt
(1900-1935)
Pauli blomstedt,  bord, 'post deco' collection, adelta 1980/90-tal.

PAULI BLOMSTEDT, BORD, 'Post Deco' Collection, Adelta 1980/90-tal.

Post Deco Bord nr 8141. Höjd 72cm, Diameter 60/40cm. Svartlackerad MDF. Kromstål.

Rostfläckar. Nagg. Repor.

Utropspris
250 EUR