Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Belysning Vägglampor
1208172
VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing, 1900-talets mitt.
VÄgglampetter, ett par, mässing, 1900-talets mitt.

Två ljuspunkter. Höjd ca 22 cm.

Ej funktionstestad. Ytskikt med smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V27

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

500
48
52
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
9 feb 13:41
500 SEK
9 feb 13:41
300 SEK