Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Konstglas
1208294
Bertil Vallien
(Född 1938)
Bertil vallien, skulptur, kosta boda, unik.

BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda, unik.

Rektangulär sandgjuten glaskropp i blå glasmassa med innesluten dekor. Signerad KOSTA BODA 959083 UNIQUE B. Vallien. Höjd 58 cm inklusive Stensockel.

Smärre slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0) 8 614 08 42

Utropspris
25 000 SEK