Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Fåtöljer & Soffor
1208901
IKEA
Soffa samt fÅtÖlj,  ikea, 1960-tal.

SOFFA SAMT FÅTÖLJ, Ikea, 1960-tal.

Soffa samt fåtölj med lösa sitt och ryggdynor med svart skinnklädsel. Soffans längd 190, bredd 82, sitthöjd ca 40, höjd 72, fåtöljens längd 77, bredd 82, sitthöjd ca 40, höjd 72 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
6 000 SEK