Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Stolar
1208974
STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, troligen Italien.
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft, troligen italien.

Stomme av kromad metall. Sits och rygg klädd i syntetiskt material. Sitthöjd 45 cm. Höjd 77 cm. Höjd till armstöd 62 cm.

Bruksslitage. Repor. Smärre fläckar.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Utropspris
3 000 SEK