Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Klockor & Ur Armbandsur
1208996
must de CARTIER, Tank, armbandsur, 20,5 x 22,5 (30,5) mm
Must de cartier, tank, armbandsur, 20,5 x 22,5 (30,5) mm.

förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband, ca 1990.

Caliber 057, Boettnr. 3 88001/88160

Åldersrelaterat slitage. Boett med slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Utropspris
3 000 SEK