Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Speglar
1209189
Empire
(1810-1840)
Spegel, empire. 1800-talets första hälft.

SPEGEL, empire. 1800-talets första hälft.

Mahogny. Krön med solfjädersform, 143 x 54 cm.

Smärre slitage. Märken. Senare glas.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK