Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Övrigt
1209373
SPISOMFATTNING, mässing, 1900-talets första hälft.
Spisomfattning, mässing, 1900-talets första hälft.

Genombruten dekor. Bredd ca 83. Höjd 88,5 cm.

Slitage. Något anlupen.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P11

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
172
186
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
8 feb 18:20
1 800 SEK