Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Belysning Taklampor
1209545
Anders Pehrson
(1912-1982)
Anders pehrson, taklampa, "bumling", ateljé lyktan, Åhus.

ANDERS PEHRSON, taklampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, Åhus.

Mässingsfärgad metall, invändigt vitlackerad. Diameter 40 cm.

Ej funktionstestad. Hårt slitage. Bucklor.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
3 200
305
330
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
11 feb 9:58
3 200 SEK
11 feb 9:58
3 000 SEK
11 feb 9:58
3 000 SEK
11 feb 9:58
2 700 SEK
11 feb 9:58
2 500 SEK