Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1209739
SLETTVOLL, soffbord, "Dover", 2015.
Slettvoll, soffbord, "dover", 2015.

Mörkbetsad ekfaner, benställning av metall. Stämpelmärkt. Längd 170. Bredd 70. Höjd 45,5 cm.

Obetydligt ytslitage. Helhetsintrycket är mycket gott.

Utropspris
3 000 SEK