Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1210085
TRÄSNITT, 2 st, Japan, Shunga, 1800-tal.
TrÄsnitt, 2 st, japan, shunga, 1800-tal.

Erotiska motiv. Bildstrl 15 x 10 - 13 x 20 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK