Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1210223
Gucci
(Född 1921)
Gucci, bamboo handle shoulder bag, väska.

GUCCI, Bamboo handle shoulder bag, Väska.

Svart nylon med handtag i bambu, detaljer i svart lackat skinn. Fodrad i svart textil, en innerficka med dragkedja. Märkt "GUCCI MADE IN ITALY" samt numrerad. Ca 37 x 32 x 10 cm.

Obetydligt ytslitage.

Slutpris
240
2 541
260
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (7 bud)
11 feb 8:12
240 EUR
10 feb 5:45
220 EUR
9 feb 10:21
200 EUR
9 feb 10:21
190 EUR
6 feb 21:18
180 EUR