Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1210258
Sam Vanni
(1908-1992)
Sam vanni, serigrafi, signerad och daterad -89, numrerad 43/75.

SAM VANNI, serigrafi, signerad och daterad -89, numrerad 43/75.

Komposition, 60 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
350 EUR