Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Design Övrigt
1210853
Sigurd Persson
(1914-2003)
Sigurd persson, fat, 2 st, cultura helsingborg, samt ljusstake bågen.

SIGURD PERSSON, fat, 2 st, Cultura Helsingborg, samt ljusstake Bågen.

Större fatet rostfritt och förgyllt signerat och numrerat 41, mått 44,5x44,5 cm. Mindre fatet i rostfritt, signerat och numrerat X, mått 29x29 cm.

Ljusstake Bågen i rostfritt märkt SIG.P höjd 11,5 cm längd 25,2 cm.

Fat med slitage. Ljusstake med smärre slitage, nästintill nyskick.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V17
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK