Möbler Skåp & Byråar
1211733
BYRÅ, sent 1800-tal.
ByrÅ, sent 1800-tal.
ByrÅ, sent 1800-tal.
ByrÅ, sent 1800-tal.
ByrÅ, sent 1800-tal.
ByrÅ, sent 1800-tal.

Fanerad med valnöt. Fyra lådor. Bredd 76. Djup 46. Höjd 90 cm.

Slitage. Ställvis blekt. Omarbetad. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H139

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK