Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Diverse Övrigt
1212043
KLÄDHÄNGARE, brons och trä, 1800-tal.
KlÄdhÄngare, brons och trä, 1800-tal.

Genombruten. Skuren dekor. Åtta krokar. Längd 76 cm.

Torrsprickor. Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK