Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Möbler Skåp & Byråar
1212088
SKÅP, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.

Fanerat med teak. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan samt lådor. Tre lådor under dörrpar. Beslag, listverk och fotavslutningar av mässing. Bredd 154. Djup 44. Höjd 118 cm. Nyckel finns.

Märken. Smärre slitage. Några repor.

Utropspris
4 000 SEK