Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Design Övrigt
1212251
ASKFAT, 4+1 st, keramik. Angelo Mangiarotti resp Franco Meneguzzo. Danese Milano. 1950-60-tal.
Askfat, 4+1 st, keramik. angelo mangiarotti resp franco meneguzzo. danese milano. 1950-60-tal.

Runda, fyra stycken delbara, diameter 15, 20 samt 25 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK