Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Klockor & Ur Armbandsur
1212347
ZENITH, armbandsur, 34 mm.
Zenith, armbandsur, 34 mm.
Zenith, armbandsur, 34 mm.
Zenith, armbandsur, 34 mm.

guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1970.

Caliber 2572 PC, Boettnr. 460291360.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage. Repor. Mindre skada på glaset.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK