Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

1212595
PRAKTURNA, porslin, Meissen, 1900-talets första hälft.
Prakturna, porslin, meissen, 1900-talets första hälft.

En vas i porslin med hänklar i form av ormar, förgylld dekor samt dekor av blomster. Höjd 38 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK