Konst Grafik
1212809
Fernandez Arman
(1928-2005)
Fernandez arman, färglitografi, 1970, signerad 264/300.

FERNANDEZ ARMAN, färglitografi, 1970, signerad 264/300.

"J'ai hiberné dans mon passé". P. 65,5 x 48,5 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK