Möbler Stolar
1213983
FOTPALLAR, ett par, Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft.
Fotpallar, ett par, bröderna andersson, 1900-talets andra hälft.

Fotpallar med stommar av teak. Fasta stoppade sitsar. Klädsel av svart konstläder. Längd 68, bredd 39, sitthöjd ca 40 cm vardera.

Smärre slitage, repor, märken, fläckar.

Utropspris
2 500 SEK