Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Möbler Bord
1214159
SKRIVBORD, Domino Møbler, Danmark, 1950/60-tal.
Skrivbord, domino møbler, danmark, 1950/60-tal.

Fanerat i teak. Sex lådor. Baksida med hyllplan. Längd 145 cm, bredd 70 cm, höjd 73 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Mindre spricka.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76

Utropspris
2 500 SEK