Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1214213
Hermès
HermÈs, väska, "kelly 35", 2009.

HERMÈS, väska, "Kelly 35", 2009.

Handväska i orange togoskinn med beslag och hänglås i vitmetall. Top handle och löstagbar axelrem. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE", numrerad och årsmärkt M i fyrkant. 35 x 25 x 13 cm.
Dustbag, regnskydd och kopia av originalkvitto medföljer. Nyckel finns.

Smärre slitage. Hårdare slitage på hörn.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
50 000 SEK