Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Belysning Taklampor
1214607
TAKLAMPA Art Deco 1930/40-tal
Taklampa art deco 1930/40-tal.

För fem ljuspunkter, stomme av metall med dekor samt kupor av gjutet glas, diameter ca 73, höjd ca 77 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Nagg. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK