Klockor & Ur Armbandsur
1214643
SIDUNA, kronograf, armbandsur, 38 mm.
Siduna, kronograf, armbandsur, 38 mm.

stål, manuell, plexiglas, läderband, urverk märkt Felca, 1960-tal.

Boettnr. 207.

Slitage. Kronograf funktion ur funktion. Urtavla med patina.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
3 000 SEK